Wróć do Aktualności

Polski Światłowód Otwarty na 30. Konferencji KIKE 2023

Jesienny sezon konferencyjny trwa – w dniach 16-18 października w Łodzi jako złoty partner wydarzenia wzięliśmy udział w 30. Konferencji KIKE, największym forum dyskusyjnym na temat przyszłości telekomunikacji w Polsce.

Podczas trzech intensywnych dni mieliśmy okazję spotkać się z operatorami i ekspertami branży w sekcji wystawienniczej na stanowisku Polskiego Światłowodu Otwartego. Na stoisku PŚO operatorzy mogli m.in. sprawdzić obecny zasięg sieci w interesującym ich regionie i dowiedzieć się, czy sieć dociera już tam, gdzie świadczą swoje usługi dla abonentów. Mieliśmy też okazję porozmawiać na temat naszego modelu współpracy i zaprezentować możliwości kompleksowego wsparcia logistycznego, operacyjnego i technicznego w procesie podłączania do sieci PŚO czy przedstawić najnowsze rozwiązania technologiczne sieci FTTH i HFC.

Trzy dni konferencji KIKE upłynęły nam na aktywnym networkingu, udziale w licznych warsztatach oraz cennej wymianie doświadczeń z profesjonalistami sektora telekomunikacyjnego. Za nami inspirujące rozmowy z ekspertami z całego kraju i dyskusje na najważniejsze tematy związane z przyszłością telekomunikacji.

Konferencja organizowana jest przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej (KIKE), która w tym roku obchodzi swój jubileusz 15-lecia istnienia. Dziękujemy za zaproszenie!

Wróć do początku artykułu