O Nas

Oferujemy operatorom detalicznym otwarty i niedyskryminacyjny dostęp do największej wyłącznie hurtowej sieci szerokopasmowej w Polsce o zasięgu 3,7 mln gospodarstw domowych.

Do 2028 roku planujemy zwiększyć nasz zasięg o ponad 2 mln łączy. Docelowo chcemy, aby zasięg naszej sieci FTTH obejmował 6 mln gospodarstw domowych. 

Modernizujemy naszą sieć HFC do technologii FTTH w standardzie XGS-PON. Dzięki temu operatorzy korzystający z naszej sieci mogą oferować sprzedaż usług internetowych o prędkości do 5 Gbit/s. 

Naszymi udziałowcami są spółka Plug Finco Sàrl wchodząca w skład Grupy InfraVia Capital Partners, specjalizującej się w inwestycjach infrastrukturalnych i technologicznych, i Grupa Play, wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, dostawca konwergentnych usług internetu stacjonarnego, telewizji cyfrowej i usług mobilnych.

Od marca 2023 roku z usług świadczonych na naszej sieci korzysta 1,4 mln użytkowników. Nie zatrzymujemy się, będziemy nadal rosnąć!

Naszą firmę tworzą zaangażowani eksperci z sektora telekomunikacji. Razem rozwijamy rynek hurtowy w Polsce. Wierzymy, że jest to przyszłość cyfrowego rozwoju kraju.

Gwarantujemy SLA w zakresie terminów instalacji usług i serwisów abonenckich. Wiemy, jak ważna jest wysoka jakość obsługi klientów końcowych.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ambitnych i otwartych ludzi nastawionych na współpracę. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim postawa can-do! Z nami naprawdę możesz więcej!

Zobacz oferty pracy